Kovový noční stolek CHAMONIX 0466

Kovový noční stolek CHAMONIX s jemnými detaily a deskou v kombinaci masivního dřeva a kovu.Elegantní noční stolek nabízíme v... více informací »
Kovový noční stolek CHAMONIX 0466
5 079 Kč
Do obchodu
Kovový noční stolek CHAMONIX s jemnými detaily a deskou v kombinaci masivního dřeva a kovu.Elegantní noční stolek nabízíme v...

Kovový noční stolek CHAMONIX s jemnými detaily a deskou v kombinaci masivního dřeva a kovu.Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Design nočního stolku přizpůsobujeme využití v horských či hotelových apartmánech, chalupách i bytech a vzhledem k příjemné kombinaci kovu a dřeva jej snadno zkombinujete s jinými typy nábytku. Vaši ložnici nejvhodněji sladíte s elegantní postelí ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále vybavit praktickou šatní skříní nebo stolní lampičkou. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 40 cm – výška 50 cm – hloubka 40 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 50Oblíbený kus Kovový noční stolek CHAMONIX máte možnost koupit jednoduše tady na stránkách zařazený v sekci noční stolky! Připravili jsme ještě další výrobky z této známé rubriky snadno online. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává top výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Kovový noční stolek CHAMONIX 0466 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás nyní za výprodejovou cenu! Akční cena od 5 079 Kč.