Čelní chromovaný držák matrace

Čelní chromovaný držák matrace umístěte do čela roštu. Zabráníte tak nežádoucímu pohybu matrace v podélném směru nebo při... více informací »
Čelní chromovaný držák matrace
688 Kč
Do obchodu
Čelní chromovaný držák matrace umístěte do čela roštu. Zabráníte tak nežádoucímu pohybu matrace v podélném směru nebo při...

Čelní chromovaný držák matrace umístěte do čela roštu. Zabráníte tak nežádoucímu pohybu matrace v podélném směru nebo při polohování motorového roštu. Zároveň nedochází ke skluzu matrace z roštu u nízké bočnice postele. V nabídce máme i boční držák matrace nebo čelní plastový držák matrace (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Exkluzivní produkt Čelní chromovaný držák matrace máte možnost koupit taky na stránkách v oblíbené sekci matrace. Připravili jsme pro vás ještě ostatní kousky z této oblíbené rubriky v bezva akci! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi žádaný výrobek Čelní chromovaný držák matrace od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. získáte právě za akční cenu! Právě teď jen za 688 Kč.