Matracový chránič Clinic

Matracový chránič Clinic je vyrobený z nepromokavé 100% polyesterové textílie, která chráni matraci před znečištěním tekutinami. Našité gumy v... více informací »
Matracový chránič Clinic
661 Kč
Do obchodu
Matracový chránič Clinic je vyrobený z nepromokavé 100% polyesterové textílie, která chráni matraci před znečištěním tekutinami. Našité gumy v...

Matracový chránič Clinic je vyrobený z nepromokavé 100% polyesterové textílie, která chráni matraci před znečištěním tekutinami. Našité gumy v rozích chrániče usnadňují jeho uchycení k matraci. Chránič je pratelný do 60 °C. Chránič slouží k ochraně matrace před znečištěním a nadměrným opotřebením a tím výrazně zvyšuje její životnost. Chrániče se používají v domácnostech i ve zdravotních zařízeních jako hygienická pomůcka. Matracový chránič je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 80×200 cm – 90×200 cm – 160×200 cm – 180×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.

Tento kvalitní a žádaný produkt Matracový chránič Clinic seženete nyní u nás v populární kategorii matrace! Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Matracový chránič Clinic od značky FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Akční ceny již od 661 Kč.