Matrace Arella Soft 120×0 cm

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 120x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do... více informací »
Matrace Arella Soft 120x0 cm
7 071 Kč
Do obchodu
Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 120x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do...

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 120×200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella, kterou si zase zamilují především muži, kteří dávají přednost tvrdšímu spaní (viz související produkty). Matrace Arella Soft je velmi oblíbená u lidí, kteří spí rádi na boku. Oblast ramen a nohou je změkčena pomocí efektivních průřezů, které se perfektně přizpůsobí křivkám vašeho těla. Matrace Arella Soft podporuje zhoršené prokrvování citlivých tělesných partií, a to díky příčnému i podélnému profilování pěny, kterými jsou opatřeny obě strany matrace. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží páteř v přirozené poloze. Materiálově je matrace složená z monobloku studené HR pěny. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 120×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H1 – velmi měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Pěnové
Výjimečný výrobek pořídíte prostě na stránkách zařazený v sekci matrace. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této populární kategorie za nejnižší cenu!

Tento akční a ve slevě kus Matrace Arella Soft 120x0 cm od výrobce se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. je k dispozici právě dnes extra se slevou. Akční cena již od 7 071 Kč.