Matrace Dáša 20 – 90×0 cm

Super pružná a odolná matrace Dáša bez lepidel o rozměru 90x200cm, výška 20 cm. Vzdušný spoj, studená a hybridní pěna... více informací »
Matrace Dáša 20 - 90x0 cm
7 690 Kč
Do obchodu
Super pružná a odolná matrace Dáša bez lepidel o rozměru 90x200cm, výška 20 cm. Vzdušný spoj, studená a hybridní pěna...

Super pružná a odolná matrace Dáša bez lepidel o rozměru 90x200cm, výška 20 cm. Vzdušný spoj, studená a hybridní pěna nejvyšší kvality s 5-zónovou konstrukcí a rozdílnou tuhostí stran a ramenních zón předurčují matraci pro široké použití od dětí až po seniory. 4 různé tuhosti a pocity ležení díky odlišné tuhosti stran matrace a různé profilaci ramenních změkčujících zón vám zaručují minimální riziko špatné volby tuhosti matrace. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Ortopedická 5-zónová konstrukce bez lepení maximalizuje prodyšnost. Usnadňuje údržbu a prodlužuje hygienickou životnost – jádro snadno provětráte či vysajete. Tuhá strana matrace se studenou pěnou potěší dospěláky, měkčí strana s hybridní pěnou podporuje páteř a kopírování kontur těla. Matraci dodáváme vč. antibakteriálního potahu s vysokým 49% podílem přírodních vláken Tencel® s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti – zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče – a je prevencí vzniku plísní – ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah Aegis předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Dvojdílný potah je plně snímatelný a můžete jej prát na 60ºC. Vlastnosti: – výška 20 cm – rozměr 90×200 cm – nosnost do 135 kg – záruka 4 roky – pro všechny typy lamelových roštů – polohovací i pevné Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Vynikající výrobek Matrace Dáša 20 – 90×0 cm lze získat pohodlně tu na našem webu umístěný v rubrice matrace! Vyhledejte si zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí špičkový sortiment. Přesvědčte se sami.

Unikátní a žádaný kus Matrace Dáša 20 - 90x0 cm originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách ve slevě! Teď v akci 7 690 Kč.