Dětská matrace DAGA x cm

Dětskou matraci DAGA o středně tvrdé tuhosti nabízíme v rozměru 90x200 cm. Základem matrace je polyuretanová pěna se zvýšenou... více informací »
Dětská matrace DAGA x cm
3 019 Kč
Do obchodu
Dětskou matraci DAGA o středně tvrdé tuhosti nabízíme v rozměru 90x200 cm. Základem matrace je polyuretanová pěna se zvýšenou...

Dětskou matraci DAGA o středně tvrdé tuhosti nabízíme v rozměru 90×200 cm. Základem matrace je polyuretanová pěna se zvýšenou odolností. Nedeformuje se. Vysoká kvalita pěny poskytuje velmi dobrou podporu páteři. Dobře absorbuje pohyb jiné osoby. Správně profilovaný povrch zajišťuje optimální rozložení tělesného tlaku a zabraňuje tvorbě lokálních proleženin. Vlastnosti: Použitý materiál: PUR pěna T25 Snímatelný potah matrace: Premium jersey Tuhost: H3 – středně tvrdá

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Dětské
Žádaný produkt máte možnost nakoupit také tady a teď na našich stránkách v populární sekci matrace! Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží z naší rubriky za parádní cenu. Máme toho více, mrkněte na další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Dětská matrace DAGA x cm od oblíbené značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. pohodlně získáte momentálně ve slevě! Teď v akci 3 019 Kč.