Matrace Junior relax 13 cm

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR pěny Eliocell a má... více informací »
Matrace Junior relax 13 cm
5 010 Kč
Do obchodu
Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR pěny Eliocell a má...

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR pěny Eliocell a má rozdílně tuhé strany). ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem Standart, který je prošitý PES vláknem. Vlastnosti matrace: – nosnost do 100 kg – tuhost: tužší strana: 3/5, měkčí strana : 2/5 – výška 13 cm – záruka 2 roky

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Tento neodolatelný produkt Matrace Junior relax 13 cm je dostupný bez problémů tady na stránkách v rubrice matrace! Podívejte se na skvělé produkty z naší kategorie ve výhodné akci! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. nabízí vynikající zboží. Udělejte radost sami sobě.

Tento levný výrobek Matrace Junior relax 13 cm od značky FORLIVING s.r.o. seženete zde teď téměř zdarma. Právě teď jen za 5 010 Kč.