Matrace Medi Vita Plus 20 80×200 cm

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace... více informací »
Matrace Medi Vita Plus 20 80x200 cm
12 291 Kč
Do obchodu
Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace...

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace české výroby je výborně polohovatelná i na motorovém roštu. Matrace je opatřena ramenní kolébkou, která udržuje páteř ve správné poloze a zmírňuje tak bolesti zad. U matrace si můžete zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Latexové jádro je proloženo kokosovo – latexovou deskou, která je umístěna v 1/3 výšky matrace, tím se zajistí tužší spaní. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí výborný odvod vlhkosti a potu. Díky tomu se předchází vzniku nepříjemného pachu a omezuje se výskyt bakterií. Matrace vyniká dlouhou životností a je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 80×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Ahorn Hodně žádaný výrobek můžete nakoupit ještě tady u nás v oblíbené sekci matrace! Máme pro vás nové výrobky z této populární kategorie za parádní cenu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce vynikající zboží. A tady je důkaz. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Matrace Medi Vita Plus 20 80x200 cm od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte na našich stránkách v akci. Akční ceny od 12 291 Kč.