Sedací vak Colorful green

Vakje vyroben z odolného materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké... více informací »
Sedací vak Colorful green
1 986 Kč
Do obchodu
Vakje vyroben z odolného materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké...

Vakje vyroben z odolného materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Sedací vak Colorful greenje vhodný do obývacího pokoje, ložnice i dětského pokoje. Sedací vak si můžete vzít také ven na zahradu a lenošit na slunci, aniž byste se museli obávat jeho znečištění. Parametry: Materiál: PU Kožená tkanina a polyesterová tkanina Rozměry: délka 80 cm x šířka 80 cm x výška 90 cm Barva: Green Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – snadná údržba Čistění vaku: Potah sedacího vaku není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistíme vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku skvrny.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Hodně povedený kousek Sedací vak Colorful green jde sehnat v pohodě tady na webu v oblíbené rubrice sedací vaky. Vyhledejte si skvělé zboží z této oblíbené rubriky za extra cenu! Výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává skvělé výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! U nás najdete více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Sedací vak Colorful green od společnosti FORLIVING s.r.o. pořídíte zde za výhodnou cenu! Akční cena 1 986 Kč.