Matrace Baby Comfort

Standart v dětských matracích. Vysoce vzdušné jádro z pružné studené pěny. Matrace je stabilní s dlouhou životností. Matrace... více informací »
Matrace Baby Comfort
2 010 Kč
Do obchodu
Standart v dětských matracích. Vysoce vzdušné jádro z pružné studené pěny. Matrace je stabilní s dlouhou životností. Matrace...

Standart v dětských matracích. Vysoce vzdušné jádro z pružné studené pěny. Matrace je stabilní s dlouhou životností. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním potahem ALGUA, který je prišitý s pěnou Supersoft a PES vláknem a je velmi příjemný na dotek. Potah obsahuje mikrokapsle s výtažky z mořských řas Spirulina, které mají blahodárné účinky na lidskou pokožku. Látka je pratelná pouze ručně do 40 °C. Potah nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 10 cm Záruka: 3 roky Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Velmi žádaný produkt Matrace Baby Comfort můžete získat nyní tady a teď na našich stránkách v sekci matrace! Nyní koupíte oblíbené produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment.

Velmi oblíbený produkt Matrace Baby Comfort od top značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách za výprodejovou cenu. Nabídka od 2 010 Kč.