Skříň F, dub craft zlatý / grafit

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén... více informací »
Skříň  F
12 790 Kč
Do obchodu
Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén...

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s prvky grafitově šedé barvy. Vysoká skříň z této kolekce disponuje prostory s policemi a věšákovou tyčí za plnými dvířky. Prostřední dvířka jsou navíc opatřena zrcadlem. DTD laminovaná o síle 16 mm, vrchní deska o síle 22 mm. Uspořádání vnitřního prostoru skříně si prohlédněte na fotografii v galerii. Celá skříň je rozdělena na tři části a skvěle se hodí nejen do ložnice či předsíně. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek kolekce Fency – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Neodolatelný produkt Skříň F, dub craft zlatý / najdete bezstarostně u nás zařazený v kategorii šatní skříně! Pořiďte si zlevněné produkty z této populární sekce za akční cenu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento žádaný produkt Skříň F, dub craft zlatý / grafit od top značky FORLIVING s.r.o. najdete tady skutečně levně. Aktuálně v akci za 12 790 Kč.