Regál CRO-18

Kombinovaný regál Cross 18 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál má 4 dvířka, 2 zásuvky a 2 otevřené police. Za spodními... více informací »
Regál  CRO-18
8 649 Kč
Do obchodu
Kombinovaný regál Cross 18 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál má 4 dvířka, 2 zásuvky a 2 otevřené police. Za spodními...

Kombinovaný regál Cross 18 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál má 4 dvířka, 2 zásuvky a 2 otevřené police. Za spodními dvířky naleznete úložný prostor ve 2 poličkách, které doporučujeme zatížit max 5 kg. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Unikátní a žádaný výrobek Regál CRO-18 máte možnost koupit taky tady u nás v oblíbené sekci knihovny! Nyní si můžete koupit nové produkty z této kategorie za nejlepší ceny. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí kvalitní výrobky. Možná hledáte něco jiného, máme toho více! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Regál CRO-18 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete u nás nyní za výhodnou cenu! Akční cena od 8 649 Kč.