Skříň CRO-21

Šatní skříň Cross 21 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříň za 2 dveřmi poskytuje úložný prostor na 6 poličkách,... více informací »
Skříň  CRO-21
10 059 Kč
Do obchodu
Šatní skříň Cross 21 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříň za 2 dveřmi poskytuje úložný prostor na 6 poličkách,...

Šatní skříň Cross 21 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříň za 2 dveřmi poskytuje úložný prostor na 6 poličkách, které doporučujeme zatížit max 5 kg. Na šatní tyče v každé polovině skříně si můžete přehledně zavěsit košile či šaty. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento exkluzivní produkt Skříň CRO-21 máte možnost sehnat pohodlně tady na našem webu v populární kategorii šatní skříně! Podívejte se na ostatní produkty z naší sekce za výhodnou cenu! To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Skříň CRO-21 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách nyní v akci. Teď v akci 10 059 Kč.