Vitrína CRO-26

Vitrínu Cross 26 nabízíme v řadě moderních dezénů. Vitrína má 2 zásuvky a 2 dvířka, uvnitř naleznete 6 polic, které... více informací »
Vitrína  CRO-26
10 366 Kč
Do obchodu
Vitrínu Cross 26 nabízíme v řadě moderních dezénů. Vitrína má 2 zásuvky a 2 dvířka, uvnitř naleznete 6 polic, které...

Vitrínu Cross 26 nabízíme v řadě moderních dezénů. Vitrína má 2 zásuvky a 2 dvířka, uvnitř naleznete 6 polic, které doporučujeme zatížit max 5 kg. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 195Nejprodávanější kousek Vitrína CRO-26 jde sehnat pohodlně na našem webu v oblíbené rubrice vitríny. Podívejte se na skvělé produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus Vitrína CRO-26 značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách teď se slevou! Nyní za akční cenu 10 366 Kč.