Kovaný noční stolek s masivní deskou SARDEGNA

Kovový noční stolek SARDEGNA s deskou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva... více informací »
Kovaný noční stolek s masivní deskou SARDEGNA
6 041 Kč
Do obchodu
Kovový noční stolek SARDEGNA s deskou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva...

Kovový noční stolek SARDEGNA s deskou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici si zkombinujte s elegantní postelí nebo kanapem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit praktickou komodou nebo skříní. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 56 cm – výška 66 cm – hloubka 36 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 66Ve slevě tento produkt Kovaný noční stolek s masivní deskou SARDEGNA je k získání taky na našich stránkách zařazený v kategorii noční stolky! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé sekce za příznivou cenu. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Tato značka FORLIVING s.r.o. představuje kvalitní produkty.

Oblíbený a akční kus Kovaný noční stolek s masivní deskou SARDEGNA od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě za výhodnou cenu. Nabídka od 6 041 Kč.