Dětská židle Dingo

Dětská otočná židle Dingo s růžovým opěrákem ze síťoviny s ornamenty a růžovým sedákem. Židle má plastovou základnu a 5... více informací »
Dětská židle Dingo
1 157 Kč
Do obchodu
Dětská otočná židle Dingo s růžovým opěrákem ze síťoviny s ornamenty a růžovým sedákem. Židle má plastovou základnu a 5...

Dětská otočná židle Dingo s růžovým opěrákem ze síťoviny s ornamenty a růžovým sedákem. Židle má plastovou základnu a 5 plastových koleček. Židle lze výškově polohovat pomocí výkonného plynového pístu a pákového mechanismu Basic. Prodyšný opěrák ze síťoviny zaručuje příjemné sezení bez nadměrného pocení a díky svému tvarování i optimálně podpírá bedra. Sedák je čalouněný prodyšnou tkaninou, která také příznivě ovlivňuje pocení při sezení v parných dnech. Nosnost židle je do 80 kg. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 41 cm – hloubka 56 cm – výška 86 – 98 cm – výška sedáku 43 – 55 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Plast-Látka Oblíbený a kvalitní produkt Dětská židle Dingo můžete sehnat v pohodě na našem webu v rubrice kancelářské židle. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární sekce za báječnou cenu! Známá značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vynikající zboží. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Dětská židle Dingo od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady nyní ve slevě. Cena již od 1 157 Kč.