Dětská postel HVĚZDA

Dětská postel Hvězda z masivního borovicového dřeva. Nábytek s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro... více informací »
Dětská postel HVĚZDA
3 515 Kč
Do obchodu
Dětská postel Hvězda z masivního borovicového dřeva. Nábytek s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro...

Dětská postel Hvězda z masivního borovicového dřeva. Nábytek s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Ve variantách produktu nabízíme možnost výběru ze 2 rozměrů postele vč. laťkového roštu, doporučujeme též dokoupení praktického úložného prostoru. Dodáváme bez matrace, kterou si můžete objednat viz související produkty. V naší nabídce naleznete tuto postel i v mátově bílém odstínu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 70×140 cm-80×160 cm Velmi prodávaný výrobek máte možnost nakoupit bez problémů na webu umístěný v sekci dětské postýlky. Vyberte si nové kousky z této rubriky za parádní cenu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává top produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte také na další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Dětská postel HVĚZDA od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady nyní v akci. Cena již od 3 515 Kč.