Dětská postel Laura

Dětská postel Laura je vyrobená z lakovaného masivu borovice. Ve spodní části postele je výsuv na kolečkách. Postel dodáváme bez matrací, 2... více informací »
Dětská postel Laura
3 999 Kč
Do obchodu
Dětská postel Laura je vyrobená z lakovaného masivu borovice. Ve spodní části postele je výsuv na kolečkách. Postel dodáváme bez matrací, 2...

Dětská postel Laura je vyrobená z lakovaného masivu borovice. Ve spodní části postele je výsuv na kolečkách. Postel dodáváme bez matrací, 2 laťové rošty jsou součástí. Matrace můžete doobjednat vitz související zboží. Postel vám dodáme v demontu v přírodním dekoru. Rozměry: – šířka 96 cm – délka 209 cm – výška 65 cm – plocha spaní 2x 90×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv
Nový produkt Dětská postel Laura máte možnost nakoupit pohodlně tu na našem webu v populární rubrice postele. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této sekce za extra cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má na skladě kvalitní sortiment.

Zlevněný kus Dětská postel Laura od známé kvalitní značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách za výhodnou cenu. Cena od 3 999 Kč.