Dětská židle Andy zeleno-šedá

Dětská otočná židle Andy je potažená kombinací tkaniny a síťoviny a její stabilita je zaručena klasickou kovovou základnou s 5 kolečky. Křeslo... více informací »
Dětská židle Andy zeleno-šedá
2 375 Kč
Do obchodu
Dětská otočná židle Andy je potažená kombinací tkaniny a síťoviny a její stabilita je zaručena klasickou kovovou základnou s 5 kolečky. Křeslo...

Dětská otočná židle Andy je potažená kombinací tkaniny a síťoviny a její stabilita je zaručena klasickou kovovou základnou s 5 kolečky. Křeslo využívá mechanismu TILT, který umožňuje díky plynovému zvedáku snadnou regulaci výšky sedáku. Pomocí šroubu pod sedákem je možné nastavit volné houpání nebo blokaci vertikální polohy během práce. Židle se dodává v barevném provedení zeleno-šedá. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 56 cm – hloubka 41 cm – výška 87-95 cm – výška sedáku 42-50 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá-zelená Žádaný produkt Dětská židle Andy zeleno-šedá jde sehnat snadno tady a teď na našem webu v kategorii kancelářské židle. Nyní můžete najít zcela nové produkty z naší kategorie jednoduše online. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. poskytuje velmi kvalitní zboží. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Dětská židle Andy zeleno-šedá pocházející od značky FORLIVING s.r.o. naleznete zrovna v akci! Nabídky od 2 375 Kč.