Dětský pokoj Mati

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle... více informací »
Dětský pokoj Mati
35 665 Kč
Do obchodu
Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle...

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle zkombinováno s čistým designem a neutrální kombinací světlého přírodního dekoru borovice andersen s šedým dezénem congo. Bezúchytkové provedení zásuvek dokresluje moderní vzhled. A navíc nehrozí, že se za úchytku zachytíte či uhodíte vy nebo vaše ratolest. Nábytek je vyrobený z lamina, použitý materiál je zdravotně nezávadný a stabilní, odolný vůči vlhkosti a navíc se velice snadno udržuje. 16 mm silné desky jsou opatřené ABS hranami, které zvyšují odolnost proti mechanickému poškození, či odštípnutí. Postel dodáváme včetně úložných prostorů ve formě zásuvek, bez roštu a matrace (můžete si doobjednat viz související zboží). Nábytek vám dodáváme v demontu. Komponenty dětského pokoje Mati: – postel Mati L1 (2x úložný prostor – zásuvky), rozměry š90/h200/v70 cm – psací stůl mati B1, rozměry š120/h60/v75 cm – police Mati W1, rozměry š120/h22/v33 cm – rohová šatní skříň Mati N2D, rozměry š108/h108/v197 cm – regál Mati R2S (2 zásuvky, 2 police), rozměry š49,5/h44/v197 cm – regál Mati R1S (zásuvka, 3 police), rozměry š49,5/h44/v197 cm – regál Mati R4S (4 zásuvky), rozměry š97/h44/v128 cm Jednotlivé části si můžete také objednat samostatně, vybírejte i další prvky kolekce Mati a sestavte si tak pokoj dle vašich představ a prostorových možností.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a levný produkt Dětský pokoj Mati je dostupný bez problémů tady na našich stránkách ve známé kategorii dětské pokoje. Nyní najdete ostatní produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Levný kus Dětský pokoj Mati od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít nyní za akční cenu. Teď za akční cenu 35 665 Kč.