Vitrína DN4

Moderní vitrínu Dorian DN4 se 4 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením, černé detaily a... více informací »
Vitrína  DN4
8 997 Kč
Do obchodu
Moderní vitrínu Dorian DN4 se 4 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením, černé detaily a...

Moderní vitrínu Dorian DN4 se 4 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením, černé detaily a kovové úchytky dodávají nábytku nádech luxusu. Prostor za dvířky dělí police, do těch skleněných doporučujeme přikoupení LED osvětlení s bílým podbarvením. Potřebujete-li ještě více úložných prostorů, prohlédněte si atraktivní kolekci Dorian a vyskládejte si obývací pokoj či jídelnu dle vašich představ a možností. Korpusy nábytku Dorian mají sílu lamina a MDF 16mm, hrany chrání ABS 0,5 mm a 1,5 mm. Vrchní desky jsou z lamina o síle 22 mm. Přední fronty jsou potaženy PVC folií. Nožky i úchytky jsou kovové, sklo na předních plochách temperované. Další předností je systém tichého dovírání dvířek. Zásuvky mají kvalitní GTV pojezdy s plnovýsuvem. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF-Sklo
Levný výrobek Vitrína DN4 lze nakoupit bezstarostně tady na našem webu v oblíbené kategorii vitríny! Vyberte si nové produkty z této sekce v akci. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný kus Vitrína DN4 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách nyní za akční cenu! Akční cena od 8 997 Kč.