Zahradní domek Europa

Domek na nářadí EUROPA splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost. Nabízíme jej v několika rozměrech viz varianty produktu.... více informací »
Zahradní domek Europa
23 399 Kč
Do obchodu
Domek na nářadí EUROPA splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost. Nabízíme jej v několika rozměrech viz varianty produktu....

Domek na nářadí EUROPA splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost. Nabízíme jej v několika rozměrech viz varianty produktu. Dodáváme v demontu vč. cylindrické vložky s otočnou rukojetí a rezervního klíče. Nejlepší materiály – žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty z ušlechtilé oceli. Komfortem je tlaková plynová pružina, která otevírá a zavírá dveře. Nabízí možnost odemčení z vnitřní strany. Je zajištěna vysoká stabilita při zatížení sněhem a proti větru. Promyšlený design a vysoká rakouská kvalita vám svým zpracováním bude dělat radost mnoho dalších let. S dobrým svědomím proto výrobce poskytuje 20 let záruky proti korozi. Předpokladem je, že nebudou skladovány žádné agresivní látky a ani nebude výrobek vystaven agresivním podmínkám životního prostředí. Technická specifikace: – dveřní otvor šířka 135 x výška 170 cm – barva stříbrná metalíza, křemen metalíza, tmavě šedá metalíza a zelená; uvnitř vždy šedobílá – materiál žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem – spojovací materiál šrouby a panty z ušlechtilé oceli – pevnost vysoká stabilita – zatížení sněhem 150 kg/m², odolný proti bouři (150 km/h, síla větru 12) – funkcionalita okap s integrovaným lapačem listí na obou stranách Základní výbava: – 2 police regálu – 2 stojny regálu (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce) – 4 držáky zahradního náčiní (pro zavěšení lopat, hrábí, hadic apod.) – systém pořádku na vnitřní straně obou dvěřních křídel se 6 háky pro zavěšení – cylindrický zámek s otočnou rukojtí a rezervním klíčem – s oboustrannými okapovými žlaby (včetně přípojky na 1“ hadici) – šrouby a hmoždinky pro připevnění podlahy Podlahový rám a hliníková podlahová deska není součástí dodávky, objednávejte viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov
Zlevněný kus Zahradní domek Europa máte možnost sehnat bez problémů na našem webu v oblíbené kategorii domky na nářadí. Nyní získáte podobné zboží z této populární kategorie v bezva akci. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce více produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Zahradní domek Europa s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde za akční cenu! Nyní za akční cenu 23 399 Kč.