Masivní postel Dona

Masivní postel Dona slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm. Postel s plným předním čelem vyniká originálním designem,... více informací »
Masivní postel Dona
15 044 Kč
Do obchodu
Masivní postel Dona slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm. Postel s plným předním čelem vyniká originálním designem,...

Masivní postel Dona slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm. Postel s plným předním čelem vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje excentrické kování. Každou postel dodáváme s 5-bodovým kováním, upevněném na bočnici postele, pro nastavení různé výšky roštu a matrace. Na korpus postele Dona poskytujeme záruku 10 let. Uvedená cena odpovídá základnímu provedení v přírodním buku s rozměrem 80×200 cm. Vybírat můžete z rozsáhlé řady moření a rozměrů (viz varianty produktu). Při volbě šířky 140 postel dodáváme se středovou lištou pro vložení 2 roštů. Postel dodáváme v demontu bez roštu, matrace a nočních stolků. Dále vám doporučujeme zakoupení povlečení či polštáře a přikrývky z naší nabídky. Používáme ekologické systémy povrchových úprav. Standartně povrch postele natíráme olejovoskem – s vyjímkou bílého moření, kde provádíme pouze lakovanou úpravu. Na olejovou úpravu používáme vysychavé oleje Natura Oil. Směs přírodních olejů se vsákne do materiálu, povrch dřeva nevyhladí, zůstane přírodní. Zvolit si však můžete i povrchovou úpravu polomatným lakem na vodní bázi. Lak na posteli vytvoří hladký povrch. U této postele vám nabízíme úpravu rozměrů dle vašeho požadavku. Délku vám za příplatek 10% prodloužíme na 210 cm nebo 220 cm. Výšku můžeme vyrobit o 10 cm, 15 cm, 20 cm vyšší za příplatek 10%, 15%, 20%. V případě zájmu vložte prosím požadavek do objednávky, následně vás budeme kontaktovat s přepočtem nové ceny. Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm-90×200 cm-120×200 cm-140×200 cm-100×200 cm Tento diskontní výrobek Masivní postel Dona seženete v pohodě na stránkách zařazený v rubrice postele! Pořiďte si nové zboží z této populární rubriky na pár kliknutí! Dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky. To není všechno, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Masivní postel Dona od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady skutečně levně! Nyní za akční cenu 15 044 Kč.