Dřevěná postel Elen 1

Postel Elen dvoulůžko. Vnitřní rozměr 180x200 cm. Provedení borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje... více informací »
Dřevěná postel Elen 1
24 820 Kč
Do obchodu
Postel Elen dvoulůžko. Vnitřní rozměr 180x200 cm. Provedení borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje...

Postel Elen dvoulůžko. Vnitřní rozměr 180×200 cm. Provedení borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dodáváme v demontu vč. pevného laťkového roštu. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Lze objednat také provedení jednolůžko, rozměry 104x208x92 cm, vnitřní rozměr 90×200 cm – uveďte do poznámky v košíku kód 11605 – cenu sdělíme na vyžádání. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice Zcela unikátní produkt Dřevěná postel Elen 1 seženete aktuálně u nás umístěný v sekci postele! Nyní můžete najít unikátní kusy ve zmíněné kategorii z pohodlí domova. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout top zboží.

Tento akční a ve slevě kus Dřevěná postel Elen 1 od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat tady teď se slevou. Nabídky již od 24 820 Kč.