Dřevěná postel Stela

Dřevěná postel Stela z masivního borovicového dřeva ošetřeného 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v... více informací »
Dřevěná postel Stela
3 870 Kč
Do obchodu
Dřevěná postel Stela z masivního borovicového dřeva ošetřeného 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v...

Dřevěná postel Stela z masivního borovicového dřeva ošetřeného 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v šířce ložné plochy 90×200 cm, 160×200 cm nebo 180×200 cm (viz varianty produktu). Cena postele nezahrnuje rošt, ani matrace, které si vybírejte z naší bohaté nabídky. Postel doporučujeme kombinovat s masivním nábytkem z kolekce Classic. Dodáváme v demontu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení čipolštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm-160×200 cm-180×200 cm Unikátní a žádaný produkt Dřevěná postel Stela jde nakoupit rovnou tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii postele! Mrkněte na ještě další produkty ve zmiňované kategorii za super cenu!

Tento oblíbený kus Dřevěná postel Stela od značky FORLIVING s.r.o. seženete tady a teď právě skutečně levně! Ceny již od 3 870 Kč.