Komoda , / dub grandson

Do naší nabídky sektorového nábytku zařazujeme elegantní kolekci Murales. Nábytek tohoto provedení disponuje luxusním designem, jež se skvěle hodí... více informací »
Komoda
6 990 Kč
Do obchodu
Do naší nabídky sektorového nábytku zařazujeme elegantní kolekci Murales. Nábytek tohoto provedení disponuje luxusním designem, jež se skvěle hodí...

Do naší nabídky sektorového nábytku zařazujeme elegantní kolekci Murales. Nábytek tohoto provedení disponuje luxusním designem, jež se skvěle hodí do každé moderní domácnosti. Třídveřová komoda je vyrobena z lamina s ABS hranami. Dezén velmi hezky kombinuje dřevo dubu grandson s bílou barvou. Na uložení všeho potřebného máte k dispozici police za 3 plnými dvířky vybavenými dotykovým systémem PUSH UP. Tloušťka použitého materiálu je 16 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: dub grandson / bílý lesk lamino / ABS hrany tloušťka lamina 16 mm Další nábytek ze sektorové kolekce Murales naleznete níže – viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláDiskontní kus lze sehnat v pohodě na našich stránkách umístěný v sekci komody. Nyní pořídíte akční produkty z této známé rubriky za super peníze. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. má k dispozici kvalitní výrobky Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Komoda , / dub grandson značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat zde teď za výhodnou cenu. V akci od 6 990 Kč.