Zrcadlo , dub wellington/

Zrcadlo Laura s poličkou o max šíři 12cm. Rám zrcadla je z lamina v barevné kombinaci dub wellington / bílá. Dodáváme v demontu.... více informací »
Zrcadlo
1 349 Kč
Do obchodu
Zrcadlo Laura s poličkou o max šíři 12cm. Rám zrcadla je z lamina v barevné kombinaci dub wellington / bílá. Dodáváme v demontu....

Zrcadlo Laura s poličkou o max šíři 12cm. Rám zrcadla je z lamina v barevné kombinaci dub wellington / bílá. Dodáváme v demontu. Rozměry: šířka 90 cm hloubka 12 cm výška 67 cm Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo Tento akční kus Zrcadlo , dub můžete najít bez problémů na stránkách zařazený v kategorii koupelnová zrcadla! Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z naší sekce ve výprodejové akci! Významná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává prvotřídní zboží. Udělejte si radost. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Zrcadlo , dub wellington/ od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat u nás nyní ve slevě! Akční cena od 1 349 Kč.