Sedací pytel BeanBag duo-rubin-silver

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i... více informací »
Sedací pytel BeanBag duo-rubin-silver
2 289 Kč
Do obchodu
Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i...

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Hlavní předností sedacího pytle duo je, že každá jeho strana má jinou barvu, kterou lze měnit dle nálady a prostředí. Lze například používat i na vaší terase nebo zahradě. Vaky DUO snadno přizpůsobíte do tvaru křesla či lehátka, a to i například do bazénu v teplých letních dnech. Systém trojitého zapínání totiž zamezí uniknutí náplně do vody. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 189 x 140 cm Barva: rubín – silver (červená – stříbrná) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – každá strana jiná barva – odepínatelné popruhy – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva stříbrná-Šedá-vínová-ČervenáSuper kousek Sedací pytel BeanBag duo-rubin-silver máte možnost koupit rovnou tady na stránkách zařazený v kategorii sedací vaky. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této známé sekce v akci. Tato značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce kvalitní sortiment. To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Sedací pytel BeanBag duo-rubin-silver od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Cena od 2 289 Kč.