Skříň s posuvnými dveřmi Cartery ,

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Cartery. Krásně a neobvykle kombinuje prostřední zrcadlovou část s bočními zásuvkami. Uvnitř skříně... více informací »
Skříň s posuvnými dveřmi Cartery
12 490 Kč
Do obchodu
Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Cartery. Krásně a neobvykle kombinuje prostřední zrcadlovou část s bočními zásuvkami. Uvnitř skříně...

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Cartery. Krásně a neobvykle kombinuje prostřední zrcadlovou část s bočními zásuvkami. Uvnitř skříně naleznete věšákovou tyč a další police. Na skříň bylo použito lamino o tloušťce 16 mm. Doporučujeme umístit do ložnice či šatny, parádu ale udělá i ve studentském pokoji nebo na chodbě. Tento kus nábytku můžete v naší nabídce nalézt také v dalších rozměrech a barevných provedeních – viz související produkty níže. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Tento exkluzivní výrobek Skříň s posuvnými dveřmi Cartery , můžete dostat rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené sekci šatní skříně. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této populární kategorie jednoduše online. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Skříň s posuvnými dveřmi Cartery , pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete zde opravdu levně. Nabídky již od 12 490 Kč.