3-dveřová šatní skříň S3D

Bydlete moderně a útulně Šatní skříň z kolekce nábytku, která vynikám jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který... více informací »
3-dveřová šatní skříň  S3D
8 056 Kč
Do obchodu
Bydlete moderně a útulně Šatní skříň z kolekce nábytku, která vynikám jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který...

Bydlete moderně a útulně Šatní skříň z kolekce nábytku, která vynikám jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice zdařile imituje reálné dřevo. Moderní dekory dub lefkas tmavý a v kombinaci s šedým dekorem smooth gray zajistí, že se váš byt stane útulným a hřejivým domovem. Mnoho prostoru a kvalitní provedení Skříň je rozdělena do 3 sekcí, krajní sekce jsou vybaveny policí a šatní tyčí a uprostřed se nachází 5 polic. Dodáváme v demontu. Kolik prostoru skříň zabere? Tato krásná skříň vám zabere na šířku 166 cm, do hloubky 53 cm a na výšku 197 cm. Skříní to nekončí Skříň S3D je jedním z prvků kolekce Montana. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo ložnici přesně dle vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Montana Levný kousek 3-dveřová šatní skříň S3D můžete dostat rovnou na webu umístěný v sekci šatní skříně. Podívejte se na ještě ostatní výrobky z naší rubriky za výborné peníze! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí vynikající výrobky Náš sortiment je široký, podívejte se také na více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek 3-dveřová šatní skříň S3D od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě ve slevě! V akci od 8 056 Kč.