Knihovna – prosklená dvířka

Masiv - smrk, 3x police, 4x dvířka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,... více informací »
Knihovna - prosklená dvířka
24 919 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk, 3x police, 4x dvířka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,...

Masiv – smrk, 3x police, 4x dvířka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 65 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo-SkloVýjimečný produkt Knihovna – prosklená dvířka je k sehnání bezprostředně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci knihovny. Nyní pořídíte další výrobky z této populární kategorie za akční cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Knihovna - prosklená dvířka od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 24 919 Kč.