Matrace s kokosem KIDS ECO 60×120 cm

Dětská matrace KIDS ECO je vyrobena z vysoce kvalitní a elastické studené pěny a kokosové desky. Díky těmto materiálům zaručí... více informací »
Matrace s kokosem KIDS ECO 60x120 cm
3 308 Kč
Do obchodu
Dětská matrace KIDS ECO je vyrobena z vysoce kvalitní a elastické studené pěny a kokosové desky. Díky těmto materiálům zaručí...

Dětská matrace KIDS ECO je vyrobena z vysoce kvalitní a elastické studené pěny a kokosové desky. Díky těmto materiálům zaručí zdravý a klidný spánek těm nejmenším. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 60×120 cm – výška 8 cm – materiálHR pěna, kokosová deska – potah Aloe Vera – snímatelný a pratelný na 60°C

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Dětské Tento vynikající kousek Matrace s kokosem KIDS ECO 60×120 získáte právě zde tady na našich stránkách ve známé sekci matrace! Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této známé rubriky za výhodné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Matrace s kokosem KIDS ECO 60x120 cm originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 3 308 Kč.