Matrace Swiss Ergoflex

Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu... více informací »
Matrace Swiss Ergoflex
15 510 Kč
Do obchodu
Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu...

Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu páteře během spánku. Švýcarská pěna Evopure HRC je zárukou dlouhé životnosti, antibakteriální pěna s úpravou Sanitized pak zárukou dobré hygieny. Potah Lavender poskytuje uživateli příjemnou aromaterapii. LAVENDER je látka napuštěná výtažkem z levandule, který účinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem LAVENDER procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. Látka je pratelná do 60°C. Vlastnosti: – potah LAVENDER prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2 – vrchní profil pěna EvoPoreHRC – červená pěna antibakteriální pěna SANITIZED – střední profil značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3 – spodní profil značková pěna ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3 – FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – 5 let záruka – rozměr 160×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce MaterassoTento kvalitní produkt máte možnost získat lehce tu na našem webu v oblíbené rubrice matrace! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží. A tady je důkaz!

Tento zlevněný kus Matrace Swiss Ergoflex od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás právě za akční cenu! Ceny od 15 510 Kč.