PC stůl ESKIMO B-1, bílý

Stolek ESKIMO B-1 zaujme svou jednoduchostí a čistotou. Je vyrobený z lakované MDF desky a laminované dřevotřísky v bílé barvě. Jeho asymetrické... více informací »
PC stůl ESKIMO B-1
3 848 Kč
Do obchodu
Stolek ESKIMO B-1 zaujme svou jednoduchostí a čistotou. Je vyrobený z lakované MDF desky a laminované dřevotřísky v bílé barvě. Jeho asymetrické...

Stolek ESKIMO B-1 zaujme svou jednoduchostí a čistotou. Je vyrobený z lakované MDF desky a laminované dřevotřísky v bílé barvě. Jeho asymetrické zásuvky s úchytkami jsou designovým detailem. Stůl zapadá do moderního, či skandinávského stylu, a je vhodné ho ladit do světlých i tmavších interiérů. Může se využít jako počítačový stůl, nebo jen pro běžné užívání. Nedílnou součástí stolu je židle, kterou si u nás můžete vybrat z naší nabídky. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Exkluzivní produkt PC stůl ESKIMO B-1, je dostupný přímo tady u nás v oblíbené rubrice pc stoly. Připravili jsme ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky v bezva akci! U nás nabízíme více, mrkněte také na další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek PC stůl ESKIMO B-1, bílý od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat zde teď právě skutečně výhodně! Akční cena již od 3 848 Kč.