Matrace ALOE Bio-Ex

Matraci Aloe Bio-Ex nabízíme v rozměru 180x200 cm. Luxusní taštičková matrace Bio-Ex poskytuje individuální oporu zvlášť v oblasti hlavy, ramen,... více informací »
Matrace ALOE Bio-Ex
21 980 Kč
Do obchodu
Matraci Aloe Bio-Ex nabízíme v rozměru 180x200 cm. Luxusní taštičková matrace Bio-Ex poskytuje individuální oporu zvlášť v oblasti hlavy, ramen,...

Matraci Aloe Bio-Ex nabízíme v rozměru 180×200 cm. Luxusní taštičková matrace Bio-Ex poskytuje individuální oporu zvlášť v oblasti hlavy, ramen, trupu, boků a noh. Taškové jádro je tvořeno z 1000 ks taštičkových pružin, které jsou uloženy v samostatných sáčcích z netkané textilie, nezávisle podpírají tělo a umožňují velmi dobře kopírovat. Ideální anatomická poloha páteře a uvolnění zádového svalstva během spánku. Pružinové jádro je odizolováno prodyšnou pěnou Aloe vera, která má antidekubitní průřezy s dlouhou tvarovou stálostí a životností. Plocha matrace se 7 anatomickými zónami je z Aloe vera pěny, která se díky schopnosti reagovat na tlak a teplo dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla a dochází tak k rovnoměrnému rozložení váhy. Vlastnosti matrace: – rozměry 180×200 cm – výška 25 cm – ortopedická zátěž do 140 kg – potah Aloe vera prošitý PES vláknem – měkčí strana T3 – tvrdší strana T4 – FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti – záruka 5 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Zcela unikátní produkt Matrace ALOE Bio-Ex pořídíte právě teď tu na stránkách umístěný v rubrice matrace! Připravili jsme pro vás ještě další zboží z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento designový kus Matrace ALOE Bio-Ex od značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách teď levně! Nabídky již od 21 980 Kč.