Skládací stůl Expert 9

Jednoduchý skládací stůl Expert 9 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl lze jednoduše... více informací »
Skládací stůl Expert 9
2 375 Kč
Do obchodu
Jednoduchý skládací stůl Expert 9 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl lze jednoduše...

Jednoduchý skládací stůl Expert 9 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl lze jednoduše složit, takže nezabírá mnoho místa, ale zároveň výborně plní svoji funkci. Stůl Expert 9 je vyrobený z lamina o síle 16 mm. Lze vybrat z vícero dekorů (viz varianty). Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Nový produkt Skládací stůl Expert 9 naleznete již dnes tady a teď na našem webu v populární kategorii jídelní stoly! Vyhledejte si ještě podobné kusy ve zmiňované kategorii za příznivou cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Skládací stůl Expert 9 od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách nyní v akci. Nyní za akční cenu 2 375 Kč.