Skládací stůl Expert 2

Jednoduchý skládací stůl Expert 2 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl lze jednoduše... více informací »
Skládací stůl Expert 2
3 364 Kč
Do obchodu
Jednoduchý skládací stůl Expert 2 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl lze jednoduše...

Jednoduchý skládací stůl Expert 2 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl lze jednoduše složit, takže nezabírá mnoho místa. Stůl Expert 2 je vyrobený z lamina o síle 16 mm. Lze vybrat z vícero dekorů (viz varianty). Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoZlevněný produkt lze sehnat bez obtíží tu na stránkách ve známé kategorii jídelní stoly. Nyní získáte akční produkty z této populární rubriky za nejlepší ceny. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává špičkové zboží. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Skládací stůl Expert 2 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás nyní téměř zdarma. Teď v akci 3 364 Kč.