Šatní organizér F03

Šatní organizér F03 vám představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do ložnice. Lehká... více informací »
Šatní organizér F03
1 549 Kč
Do obchodu
Šatní organizér F03 vám představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do ložnice. Lehká...

Šatní organizér F03 vám představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do ložnice. Lehká konstrukce z ocelových trubek s plastovými spojovacími částmi se díky nízké hmotnosti snadno přenáší z místa na místo. Pro přehledné uložení oblečení máte k dispozici 9 polic a šatní tyč. Při rovnoměrném zatížení unese každá police až do 5 kg a šatní tyč je schopna unést až do 25 kg. Snadný přístup k uloženým věcem umožňují 3 rolovací dveře se zapínáním na zip. Praktický textilní potah je snadno udržovatelný. Postavení skříně na nožičkách přispívá k celkově stabilitě´.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 175 Tento kvalitní a žádaný produkt Šatní organizér F03 seženete rovnou tu na našich stránkách v populární sekci šatní skříně! Vyberte si parádní produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Šatní organizér F03 značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady a teď ve slevě! Nyní lze objednat jen za 1 549 Kč.