Dětská postel Fire Truck

Přes den postel poslouží při hraní, večer v ní budou děti s radostí spát a snít. Postel má zaoblené hrany opatřené... více informací »
Dětská postel Fire Truck
4 525 Kč
Do obchodu
Přes den postel poslouží při hraní, večer v ní budou děti s radostí spát a snít. Postel má zaoblené hrany opatřené...

Přes den postel poslouží při hraní, večer v ní budou děti s radostí spát a snít. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak minimalizuje riziko zranění. Je vyrobená z pevného lamina, které se snadno udržuje. Který malý kluk by nechtěl být hrdinou hasičem? Splňte jim sen! Postel má tvar požárního auta a tak skvěle podporuje rozvoj fantazie vašeho dítěte při hrách. Postel dodáváme v demontu včetně roštu a matrace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Ve slevě tento produkt Dětská postel Fire Truck můžete nakoupit prostě tu na webu v kategorii dětské postýlky! Nyní můžete získat parádní produkty z této rubriky za outletovou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. prodává vysoce kvalitní sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To není všechno, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Dětská postel Fire Truck od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat zrovna za výprodejovou cenu! Nabídka od 4 525 Kč.