Vitrína FR8 L/P

Vysoká vitrína s prosklenými dvířky a skříňkou. Uvnitř sekce s prosklenými dvířky jsou 3 skleněné police. V druhé sekci za plnými dvířky je 1... více informací »
Vitrína  FR8 L/P
6 088 Kč
Do obchodu
Vysoká vitrína s prosklenými dvířky a skříňkou. Uvnitř sekce s prosklenými dvířky jsou 3 skleněné police. V druhé sekci za plnými dvířky je 1...

Vysoká vitrína s prosklenými dvířky a skříňkou. Uvnitř sekce s prosklenými dvířky jsou 3 skleněné police. V druhé sekci za plnými dvířky je 1 laminová police. Vitrína je vyrobená z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub milano. Dodáváno v demontu. Vitrínu je možné vybrat jako levé nebo pravé provedení. Vitrína je součástí systému Forrest.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor jasan Tento designový výrobek Vitrína FR8 L/P je k dostání právě zde tady u nás v kategorii vitríny. Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této známé rubriky snadno online. Významná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky

Tento akční produkt Vitrína FR8 L/P od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady a teď opravdu výhodně. V akci od 6 088 Kč.