Ratanový otoman FREON s úložným prostorem, světlý

Ratanový otoman FREON s konstrukcí z mahagonového dřeva a výpletem z ratanového proutí v odstínu světlý med. U otomanu s max... více informací »
Ratanový otoman FREON s úložným prostorem
3 400 Kč
Do obchodu
Ratanový otoman FREON s konstrukcí z mahagonového dřeva a výpletem z ratanového proutí v odstínu světlý med. U otomanu s max...

Ratanový otoman FREON s konstrukcí z mahagonového dřeva a výpletem z ratanového proutí v odstínu světlý med. U otomanu s max nosností 120 kg jistě oceníte pohodlný sedák bílé barvy a praktický úložný prostor, který využijete odkrytím desky potažené tmavou látkou.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Délka 100 cmTento kvalitní produkt můžete koupit rovněž tu na našich stránkách v sekci sedací soupravy! Připravili jsme unikátní výrobky z naší kategorie za rozumné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další vybrané produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. vám nabízí velmi kvalitní produkty.!

Tento exkluzivní výrobek Ratanový otoman FREON s úložným prostorem, světlý od skvělé a známé značky FORLIVING s.r.o. lze získat právě teď v naší nabídce extra výhodně! Cena již od 3 400 Kč.