ová postel GALICIA 0445

Temperamentní postel s kovanými prvky v designu kolekce GALICIA. Elegantní postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové... více informací »
ová postel GALICIA 0445
25 607 Kč
Do obchodu
Temperamentní postel s kovanými prvky v designu kolekce GALICIA. Elegantní postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové...

Temperamentní postel s kovanými prvky v designu kolekce GALICIA. Elegantní postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Předsazené nožní čelo dá vyniknout kovaným prvkům na samotné posteli i použitému dekorativnímu přehozu. K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit odnímatelnými nebesy, zrcadlem nebo stojací lampou. Líbí se vám tato postel, ale dáváte přednost postelím bez nožního čela? V naší nabídce rozhodně nepřehlédněte kanape z této kolekce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál KovZajímavý kus můžete dostat již dnes tu na stránkách v kategorii postele! Prozkoumejte oblíbené produkty z této populární rubriky v akci! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi oblíbený výrobek ová postel GALICIA 0445 od top značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady skutečně výhodně. Nabídka od 25 607 Kč.