jídelní stůl GR11

Rozkládací jídelní stůl Gray GR11 nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli... více informací »
jídelní stůl  GR11
4 596 Kč
Do obchodu
Rozkládací jídelní stůl Gray GR11 nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli...

Rozkládací jídelní stůl Gray GR11 nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně povedený produkt jde získat již dnes tady u nás v sekci jídelní stoly. Podívejte se na ještě ostatní produkty z naší sekce za výprodejovou cenu! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží. za parádní ceny. Nabídka platí do vyprodání zásob. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt jídelní stůl GR11 od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. můžete dostat u nás nyní za rozumné peníze! Cena od 4 596 Kč.