PC stolek GR12

Počítačový stolek Gray GR12 s dvířky a praktickou zásuvkou nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic... více informací »
PC stolek  GR12
4 986 Kč
Do obchodu
Počítačový stolek Gray GR12 s dvířky a praktickou zásuvkou nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic...

Počítačový stolek Gray GR12 s dvířky a praktickou zásuvkou nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a oblíbený produkt PC stolek GR12 je dostupný mimo jiné u nás v oblíbené rubrice kancelářské stoly! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této populární sekce za super ceny! To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt PC stolek GR12 značky FORLIVING s.r.o. pohodlně seženete právě za skvělou cenu. Akční cena od 4 986 Kč.