Jídelní stůl Gracjan, sonoma-bílý

Rozkládací jídelní stůl Gracjan je vyrobený z laminované MDF desky, nohy jsou bílé, vrchní deska v dezénu dub sonoma. Stůl je rozkládací.... více informací »
Jídelní stůl Gracjan
3 523 Kč
Do obchodu
Rozkládací jídelní stůl Gracjan je vyrobený z laminované MDF desky, nohy jsou bílé, vrchní deska v dezénu dub sonoma. Stůl je rozkládací....

Rozkládací jídelní stůl Gracjan je vyrobený z laminované MDF desky, nohy jsou bílé, vrchní deska v dezénu dub sonoma. Stůl je rozkládací. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové Kvalitní výrobek můžete dostat bezstarostně tu na stránkách v oblíbené rubrice jídelní stoly. Nyní si můžete vybrat jiné produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí prvotřídní výrobky. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní kus Jídelní stůl Gracjan, sonoma-bílý originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách teď právě za akční cenu. Nyní lze objednat jen za 3 523 Kč.