Vitrína 2, hickory / grafit

Kombinovaná vitrína z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožkami z masivního dřeva. Dezén vitríny vhodně kombinuje dřevo... více informací »
Vitrína  2
8 541 Kč
Do obchodu
Kombinovaná vitrína z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožkami z masivního dřeva. Dezén vitríny vhodně kombinuje dřevo...

Kombinovaná vitrína z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožkami z masivního dřeva. Dezén vitríny vhodně kombinuje dřevo dubu jackson hickory s barvou grafitu. K dispozici budete mít hned 4 úložné prostory za dvířky. Vitrínu lze dovybavit LED osvětlením. Dodáváme v demontu. Dvě dvířka jsou prosklená, za ně tedy můžete umístit vše, co chcete mít neustále na očích. Všechny prostory pak snadno otevřete pouhým dotykem – dvířka jsou totiž vybavena moderním systémem PUSH UP. Provedení: dub jackson hickory / grafit masiv / lamino / ABS hrany Podívejte se také na další nábytek Custodie – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 104 Hodně žádaný kousek Vitrína 2, hickory lze pořídit již dnes tady u nás zařazený v rubrice vitríny! Nyní získáte skvělé produkty z této populární sekce za rozumné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. prodává prvotřídní výrobky

Tento exkluzivní výrobek Vitrína 2, hickory / grafit od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit zde ve slevě! Nyní pořídíte jen za 8 541 Kč.