ová sedací souprava GRANADA, světlá

Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu světlý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a... více informací »
ová sedací souprava GRANADA
6 500 Kč
Do obchodu
Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu světlý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a...

Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu světlý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku s úložným prostorem. Kvalitní výplet z ratanového proutí vyplňuje sedací i opěrnou část ratanových křesel. Ratanový obývací stolek má kruhovou desku i úložný prostor z velmi precizně vytvořeného výpletu z ratanového proutí. Tato ratanová sedací souprava je vzhledem k rozměrům vhodná pro osoby do maximální hmotnosti 100 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla 79 cmVelmi prodávaný výrobek ová sedací souprava GRANADA, máte možnost získat snadno tady a teď na našem webu umístěný v rubrice sedací soupravy! Najděte si vyjímečné produkty z této sekce ve slevě! Náš sortiment je široký, podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek ová sedací souprava GRANADA, světlá od předního výrobce FORLIVING s.r.o. pohodlně dostanete u nás extra výhodně! Ve skvělé akci za 6 500 Kč.