Patrová postel Grantar,

Patrová postel Grantar s laťkovými rošty.Dvoulůžkovou postel z masivního dřeva a MDF nabízíme v dezénu dub. Maximální výška matrace na horní... více informací »
Patrová postel Grantar
10 290 Kč
Do obchodu
Patrová postel Grantar s laťkovými rošty.Dvoulůžkovou postel z masivního dřeva a MDF nabízíme v dezénu dub. Maximální výška matrace na horní...

Patrová postel Grantar s laťkovými rošty.Dvoulůžkovou postel z masivního dřeva a MDF nabízíme v dezénu dub. Maximální výška matrace na horní lůžko je 15 cm. Doporučujeme zakoupit matrace o rozměru 90×200 cm, které naleznete v naší nabídce. K posteli můžete zakoupit také zásuvný kontejner pod postel pro uložení sezónních lůžkovin a dalších potřebných věcí – viz související produkty níže. Palandu skvěle umístíte všude tam, kde chcete ušetřit místo a zřídit dětem koutek na hraní. Dodáváme bez matrací v demontu. Provedení: dřevo masiv + MDF dezén dub laťkový rošt Rozměry: šířka 207 cm hloubka 95,6 cm výška 164,2 cm plocha na spaní (obě lůžka) 90 x 200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dubZajímavý výrobek Patrová postel Grantar, můžete získat mimo jiné tady u nás zařazený v kategorii postele. Nyní koupíte zlevněné kusy ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a levný produkt Patrová postel Grantar, od známého výrobce FORLIVING s.r.o. získáte tady a teď právě opravdu levně. Akční cena od 10 290 Kč.