Zelený sedací vak BeanBag Triangle Light Green

Sedací vak Triangle v zeleném provedení doporučujeme nejen do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského či studentského pokoje.... více informací »
Zelený sedací vak BeanBag Triangle Light Green
1 889 Kč
Do obchodu
Sedací vak Triangle v zeleném provedení doporučujeme nejen do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského či studentského pokoje....

Sedací vak Triangle v zeleném provedení doporučujeme nejen do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského či studentského pokoje. Svým stylem připomíná tvar hrušky. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: – materiál nylon se speciálním antialergickým povrchem – rozměry délka 140 cm x šířka 100 cm x výška 90 cm – barva light green – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Unikátní a oblíbený produkt seženete právě zde tady na stránkách v sekci sedací vaky! Nyní můžete koupit unikátní kusy ve zmíněné rubrice za extra cenu! Přední značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě!

Kvalitní produkt Zelený sedací vak BeanBag Triangle Light Green od značky FORLIVING s.r.o. seženete nyní opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 1 889 Kč.