Jídelní stůl Hector

Jídelní stůl Hector nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených... více informací »
Jídelní stůl Hector
4 560 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Hector nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených...

Jídelní stůl Hector nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Podnož jídelního stolu Hector tvoří centrální stolová noha. Dodáváme v demontu. Jídelní stůl Hector vybírejte ze 3 rozměrů horní desky, a to 110×70 cm, 120×80 cm nebo 130×85 cm. Zakoupit můžete i ve variantě rozkládací stůl + 40 cm. Na roztahovacím díle je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/ObdélníkovéZlevněný produkt Jídelní stůl Hector je k získání nyní tady u nás umístěný v rubrice jídelní stoly! Pořiďte si zlevněné výrobky ve zmiňované sekci za rozumné peníze. U nás nabízíme více, mrkněte také na další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje vynikající sortiment. A to ještě není vše!

Tento unikátní výrobek Jídelní stůl Hector od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás teď ve výprodejové akci! Nabídka již od 4 560 Kč.